Naturalny peeling do ciała

Naturalny peeling do ciała to kosmetyk, po który warto sięgnąć, jeśli chcesz mieć gładką skórę. W ten sposób pozbędziesz się martwego naskórka lub pomarańczowej skórki, czyli cellulitu. W ofercie La Beauté Naturelle znajdziesz peelingi do ciała w różnych postaciach i to od najlepszych marek, takich jak Mokosh, Hagi Cosmetics czy Clochee. Zamówisz u nas m.in. naturalny peeling cukrowy, solny, czy w formie mydła.

Recepta na gładką skórę

Regularne stosowanie naturalnego peelingu do ciała jest receptą, dzięki której zyskasz gładką i zdrową skórę. To również sposób na walkę z cellulitem, jeśli się z nim zmagasz. Dlaczego to tak skuteczne rozwiązanie? Naturalny peeling pozwala pozbyć się rogowej warstwy naskórka, umożliwiając tym samym lepsze wnikanie aktywnych składników w głąb skóry. Równocześnie zwiększa się też efektywność balsamu lub masła do ciała, który nakładasz po kąpieli.

Dostępne w La Beauté Naturelle peelingi Clochee, Mokosh czy Hagi Cosmetics wyróżniają się naturalnym składem i aromatycznymi zapachami, co czyni z nich skuteczne oraz przyjemne w użytkowaniu kosmetyki.