Naturalne kosmetyki do makijażu

Organiczny skład produktów pozwala wykonać make up bezpieczny dla kondycji skóry. Brak sztucznych, szkodliwych substancji ogranicza ryzyko podrażnień. Dlatego naturalne kosmetyki do makijażu bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku osób ze szczególnie wrażliwą cerą, podatną na uczulenia, zaczerwienienia oraz występowanie wyprysków. Cienie mineralne do powiek czy kojący balsam do ust dodają koloru, pozwalając wykonać dzienny czy wieczorowy make up.

Możesz u nas zaopatrzyć swoją kosmetyczkę w glinkowy bądź mineralny cień do powiek. Preparaty nie zawierają talku, niklu ani aluminium. W ich składzie znaleźć można białą lub zieloną glinkę czy też mikę. Są to produkty pochodzenia organicznego, a technologia produkcji nadaje im gładkiej, jedwabistej struktury. Oferujemy też mocno nawilżające pomadki i błyszczyki do wykonania makijażu ust.

Ekologiczne kosmetyki do makijażu

Jeśli w kosmetykach doceniasz krótki i prosty skład, w którym znajdują się jedynie naturalne składniki, to ekologiczne kosmetyki do makijażu będą idealne dla Ciebie! Cienie do powiek stworzone z glinki lub minerałów mogą być stosowane zarówno na sucho, jak i na mokro – wystarczy, że spryskasz pędzelek wodą lub hydrolatem. Cienie mineralne oraz glinkowe mają dobrą pigmentację i wystarczają na długo. Dzięki swojej jedwabistej konsystencji łatwo się blendują oraz wyglądają dobrze nawet przy nałożeniu wielu warstw.

Organiczne kosmetyki do makijażu

Jeśli cenisz sobie naturalne kosmetyki pielęgnacyjne, to z pewnością spodobają Ci się organiczne kosmetyki do makijażu marki Annabelle Minerals. Zarówno podkłady, cienie, jak i pomadki są produkowane w organicznej wersji z prostym i bezpiecznym składem. Nic więc dziwnego, że cieszą się sporą popularnością. Są lekkie, nie obciążają skóry i pozwalają jej oddychać. Podkład mineralny będzie odpowiedni nawet dla początkujących. Jego aplikacja jest łatwa, możemy bez przeszkód nakładać kolejne warstwy, nie martwiąc się o efekt maski. Podkładem mineralnym uzyskamy zarówno naturalny efekt na co dzień, jak i dobre krycie na wieczorowe wyjścia.