Mineralne cienie do powiek

Mineralne cienie do powiek to doskonały sposób na wykończenie pełnego makijażu, jak również delikatne podkreślenie oka. Doskonale sprawdzą się zarówno do wieczorowego, jak i codziennego makijażu. Cienie mineralne pozwalają uzyskać trwały efekt i są bardzo wygodne w aplikacji. Mimo sypkiej konsystencji nie osypują się i dają gładkie wykończenie. Dostępne są zarówno matowe odcienie, jak i wysoko napigmentowane, które rozświetlą oko i nadadzą głębi spojrzeniu.

Bardzo ważnym elementem w każdym makijażu jest odpowiednie podkreślenie oka. To właśnie dzięki cieniom możemy urozmaicić nasz makijaż, a także podkreślić kolor tęczówki i powiększyć optycznie oko.

Cienie Annabelle Minerals

W sklepie La Beaute Naturelle z cieniami mineralnymi dostępne są produkty firmy Annabelle Minerals. Kosmetyki te charakteryzują się nie tylko bogatą paletą odcieni, ale też naturalnym składem, dzięki czemu nie podrażniają skóry. Cienie Annabelle Minerals można stosować zarówno na sucho, jak i na mokro by uzyskać idealny efekt. Prosty skład sprawia, że cienie mineralne są przeznaczone dla każdego typu skóry. Dzięki wyjątkowej palecie barw, w której są dostępne cienie – można stosować je zarówno osobno, jak również łączyć, aby stworzyć niepowtarzalny makijaż oka.