Makijaż mineralny Annabelle Minerals

Najważniejszym elementem makijażu zarówno wieczorowego, jak i na co dzień, jest podkład mineralny. Odpowiednio dobrany podkład zakryje wszelkie niedoskonałości i sprawi, że skóra będzie wyglądała na wypoczętą i zdrową. W sklepie La Beaute Naturelle znajdują się podkłady mineralne Annabelle Minerals przeznaczone dla różnych typów cery i potrzeb. Zarówno kryjące, matujące, jak i rozświetlające podkłady wyróżniają się nie tylko wygodną aplikacją i trwałością, ale też naturalnym składem, dzięki czemu sprawdzą się nawet dla skóry wymagającej i podrażnionej.

Doskonałe wykończenie makijażu, jest równie ważne jak dobranie odpowiedniego podkładu. Puder mineralny Annabelle Minerals zapewnia naturalny efekt i trwałość. Wyjątkowy skład pudrów mineralnych sprawia, że makijaż jest utrwalony, jednocześnie nie tworząc efektu maski.

Róż mineralny Annabelle Minerals

Bardzo ważnym elementem makijażu twarzy kosmetykami naturalnymi jest róż mineralny, dzięki któremu twarz staje się promienna i świeża. Kosmetyk ten dostępny jest w wielu odcieniach, co pozwala wybrać idealny do danej karnacji i rodzaju makijażu. Odpowiednio dobrany róż mineralny nadaje wyjątkowego charakteru zarówno wieczorowym, jak i codziennym makijażom. Naturalny skład sprawia, że jest to świetny produkt dla każdego typu cery.