ANWEN

Kosmetyki naturalne do włosów

ANWEN to marka, która zrewolucjonizowała pielęgnacje włosów. Wykorzystuje tylko naturalne składniki, które doskonale nadają się do każdego rodzaju włosa. Przede wszystkim marka ANWEN wykorzystuje naukową wiedzę i dobro natury, które w połączeniu dają bezpieczne i skuteczne produkty. Kosmetyki ANWEN pomagają kruchym, zniszczonym włosom, które często poddawane są zabiegom fryzjerskim lub naturalnie należą do słabszych włosów. Dzięki skrupulatnie dobranym składnikom – kosmetyki ANWEN to doskonały sposób aby zadbać nie tylko o włosy ale też skórę głowy. Zrównoważona skóra głowy dzięki szamponom ANWEN sprawia, że włosy rosną szybciej, są zdrowsze i mocniejsze.

Kosmetyki do włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych

To co wyróżnia markę ANWEN spośród innych marek z kosmetykami do pielęgnacji włosów to przede wszystkim podział produktów, ze względu na poziom porowatości włosów. ANWEN oferuje odżywki do włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Dzięki temu pielęgnacja jest dużo bardziej skuteczna, poniewaz jest dobrana indywidualnie do potrzeb włosów. Proteinowa maska do włosów niskoporowatych lub wysokoporowatych jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli szukamy kosmetyków skutecznych, a dodatkowo naturalnych i bezpiecznych dla środowiska. Wszystkie opakowania kosmetyków ANWEN nadają się do recyklingu. Naturalne maseczki na włosy i olejki to doskonały sposób na zadbanie nie tylko o siebie, ale i środowisko.

Naturalne kosmetyki do włosów Anwen – świadoma pielęgnacja

Świadoma pielęgnacja polega na korzystaniu z naturalnych kosmetyków Anwen, które pozwalają żyć w zgodzie z naturą. To oznacza, że oprócz takiego czynnika jak porowatość włosów należy wziąć pod uwagę także równowagę PEH. Co to oznacza? Jest to zachowanie równowagi pomiędzy trzema aktywnymi składnikami: emolienty, proteiny i humektanty. Wszystkie te trzy składniki stosowane naprzemiennie pomagają utrzymać nasze włosy w dobrej kondycji, ponieważ każdy z nich ma trochę inne działanie. Wszystkie naturalne kosmetyki Anwen do włosów są produkowane z myślą o różnego typu włosach, dlatego mają zachowany naturalny skład dla prawidłowej równowagi PEH naszej skóry głowy i włosów.

Kosmetyki Anwen – sklep online La beauté naturelle

Anwen kosmetyki to świetne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego klienta i środowiska naturalnego. Dlatego w naszym sklepie online La beauté naturelle możesz zamówić naturalne kosmetyki tej polskiej marki. Wśród nich możesz znaleźć kosmetyki do włosów i ciała, między innymi: szampony, odżywki, maski do włosów, olejki czy też kule do kąpieli. Dzięki nim nie tylko poprawisz kondycję swoich włosów, ale i skóry głowy. Pozostałe kosmetyki do ciała Anwen są delikatne dla skóry i nie powodują podrażnień. Zatem uzupełnij swoja kosmetyczkę w te naturalne kosmetyki Anwen w sklepie online i poczuj się jak w profesjonalnym SPA.