Świece sojowe

Wybierz coś dla siebie

Świece sojowe – naturalny sposób na klimatyczne wnętrze

Świece z wosku sojowego podczas spalania nie wydzielają szkodliwych substancji, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla parafinowych świeczek. Dodatkowo świeczki sojowe są bardziej wydajne, ponieważ temperatura spalania jest niższa. Większość świec sojowych posiada w swoim składzie naturalne olejki eteryczne, dzięki czemu możemy cieszyć się przyjemnym aromatem, jednocześnie nie narażając zarówno swojego zdrowia jak i środowiska. Producenci świec sojowych połączyli piękny design produktu, intensywny aromat i bezpieczeństwo – dzięki temu możemy cieszyć się nastrojowym blaskiem świec, bez obaw o wdychanie szkodliwych substancji.

Naturalne świece sojowe – świece sojowe Mydło Stacja

Doskonałym rozwiązaniem jeśli szukamy naturalnych alternatyw dla świec parafinowych są świece sojowe Mydło Stacja. Samo nazewnictwo tych wyjątkowych produktów przykuwa uwagę, a naturalny skład sprawia, że jest to świetne rozwiązanie jeśli nie chcemy negatywnie wpływać na środowisko. Wśród sojowych świeczek Mydło Stacja, możemy znaleźć takie zapachy jak wanilia, orzechy, owoce, jak również kardamon i cynamon. Dodatkowo niebielony, bawełniany knot zapewnia ciągłość palenia.

Świece zapachowe sojowe – świece Less is More

Jednymi z naszych ulubieńców są świece sojowe Less is More. Delikatny design samych opakowań świec sojowych sprawia, że jest to doskonały element dekoracyjny do naszego wnętrza. Dodatkowo bogate nuty zapachowe sprawiają, że wieczór z palącą się świecą sojową Less is More będzie o wiele przyjemniejszy. Dodatkowo świece sojowe z drewnianym knotem są w pełni bezpieczne dla środowiska i doskonale się prezentują. Świece sojowe są w stu procentach organiczne, dzięki czemu jest to doskonały pomysł na prezent dla miłośników naturalnych produktów.