Twarz, Pielęgnacja

Promienna, jędrna i nawilżona cera to marzenie wielu osób. Żeby poprawić kondycję swojej skóry, musisz pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji z zastosowaniem najlepszych kosmetyków. Codzienna rutyna pielęgnacyjna powinna obejmować oczyszczanie twarzy rano i wieczorem oraz nakładanie na nią toniku, serum i kremu. W łazience powinien znajdować się delikatny żel myjący lub pianka oczyszczająca, tonik, naturalne serum do twarzy i krem nawilżający. Taki zestaw pomoże Ci prawidłowo zadbać o cerę, pozbyć się niedoskonałości, zapobiec zmarszczkom i podrażnieniom.

Pamiętaj, że nawilżanie skóry to podstawa. Przesuszona cera traci swoją jędrność, jest napięta i pozbawiona blasku. Wybierz naturalny krem nawilżający, który posiada prosty i wartościowy skład. Latem stosuj lekkie kremy, które nie obciążą cery, a zimą postaw na krem naturalny do twarzy o intensywnym działaniu pielęgnacyjnym i ochronnym.

Krem naturalny do twarzy – nawilżający, do skóry tłustej i mieszanej

Warto dobrać krem naturalny do twarzy w zależności od potrzeb Twojej cery. Jeśli masz napiętą, suchą skórę to odpowiednie będą produkty silnie nawilżające. Gdy Twoja skóra szybko zaczyna się błyszczeć na całej powierzchni lub tylko w niektórych miejscach (np. czoło, nos, broda) to wybierz krem naturalny do twarzy przeznaczony dla cery tłustej oraz mieszanej.

W La Beauté Naturelle znajdziesz kremy dedykowane różnym typom cery. Zamówisz u nas m.in. naturalny krem nawilżający do skóry tłustej i mieszanej, czy do skóry suchej i wrażliwej.