Naturalne kosmetyki do twarzy

Troska o odpowiednie oczyszczenie i nawilżenie skóry powinna stanowić nieodłączny element Twoich rytuałów piękna każdego dnia. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy pozwalają odpowiednio zadbać o kondycję cery bez narażenia jej na działanie szkodliwych, sztucznych składników. Produkty posiadają bowiem organiczne receptury, oparte na wyciągach roślinnych. Do wyrobu preparatów wykorzystywane są m.in. wyciągi z ogórka, róży, itp.

W La Beauté Naturelle znajdziesz krem do twarzy, krem pod oczy, maseczki, naturalny peeling na twarz czy puder myjący. Wszystkie dostępne w naszym sklepie kosmetyki naturalne to produkty polskich producentów, cieszących się sporą popularnością na rodzimym rynku. Możesz wybierać m.in. spośród takich marek jak Make Me Bio, Resibo, Anwen czy Clochee.

Naturalne kosmetyki do twarzy – Krem do codziennej pielęgnacji

Proponujemy kremy do pielęgnacji do twarzy na dzień i na noc. Naturalne receptury delikatnie oddziałują na skórę, zapewniając przy tym skuteczność. Formuły są dostosowane do różnych problemów cery – skłonnej do wyprysków, przetłuszczającej się, przesuszonej, itd. Nasza oferta naturalnych kosmetyków do twarzy obejmuje produkty niezbędne do pielęgnacji, m.in. krem pod oczy, naturalne serum do twarzy, puder myjący i wiele innych.

Dostępny są u nas naturalne kremy do wszystkich rodzajów skóry. Proponujemy m.in. krem do twarzy marki Make Me Bio do skóry tłustej i mieszanej, do skóry suchej i wrażliwej bądź do skóry normalnej i wrażliwej. Oczywiście, to tylko przykłady produktów znajdujących się w naszym sklepie.

Naturalne kosmetyki do twarzy – mniej chemii, realne efekty

Naturalne kosmetyki, których skład nie zawiera sztucznych składników, pozwalają na kompleksową pielęgnację. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań naturalny produkt skutecznie odżywia, nawilża i regeneruje skórę twarzy. Zawarte w kosmetyku składniki są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla skóry. Kosmetyki nie zatykają porów, nie niszczą bariery lipidowej, nie przesuszają oraz nie przyczyniają się do powstawania przebarwień i zaczerwienień. Dzięki temu, że mają prosty skład pozbawiony parabenów, SLS-ów, glikoli czy PEG-ów, unikasz szkodliwej dla Twojego zdrowia chemii. To ważne, w szczególności w czasach, w których kontakt ze sztucznymi substancjami jest tak powszechny, jak nigdy.

Naturalne kosmetyki lepiej są przyswajane przez naszą skórę. Wpływ ma nie tylko brak chemii, ale też fakt, że skóra w większym stopniu toleruje substancje pochodzenia naturalnego niż składniki zawarte w konwencjonalnych kosmetykach, które potrafią być źródłem reakcji alergicznych.

Co jeszcze odróżnia naturalny kosmetyk do twarzy od konwencjonalnego? Ten pierwszy nie tylko maskuje problemy skóry, ale też pobudza ją do regeneracji. Innymi słowy, klasyczny krem przeznaczony do suchej skóry nawilży ją, ale nie zwalczy przyczyn tego stanu. Z kolei naturalny produkt do twarzy oprócz efektu nawilżenia pobudzi skórę do regeneracji. Dlatego też stosując naturalne kosmetyki, możemy liczyć na długotrwałą poprawę stanu naszej skóry, a nie tylko na chwilowe rezultaty.